ВИШЕ ФОТОГРАФИЈА

Фотографија 1
Фотографија 2

СРОДНИ ПРОИЗВОДИ

висококвалитетни СМД3528 120лед / м 5М ДЦ12В водоотпорни ИП65 и ИП20 водио Флексибилна трака лагана врпца т...

-84%
Погледај Још

8 * 8/16 * 16/8 * 32 пиксела 64 пиксела 256 пиксела 5В дигитални флексибилан панел екран индивидуално адрес...

-33%
Погледај Још

[ДБФ] Ултра танак дизајн 3В 4В 6В 9В 12В 15В ЛЕД површински плафон увучена решетка + светлосна плоча

-50%
Погледај Још

1м / 2м / 3м / 4м / 5м ДЦ12В сиде глов фибер оптички кит за декорацију аутомобила ЛЕД Неон светла обућа Одј...

-32%
Погледај Још

ВС2812Б ЛЕД трака појединачно адресабилна РГБ паметна пиксела трака1м / 4м / 5м црна / бела ПЦБ ВС2812 ИЦ в...

-34%
Погледај Још

ДЦ5В УСБ водоотпорна ЛЕД трака СМД 3528 РГБ флексибилна светиљка ЛЕД светло ТВ позадинско осветљење лепљива...

-35%
Погледај Још

10-30пцс / лот 2м алуминијумски профил за лед траку од 26 мм пцб са спојницама, лагани вођа равни ЛЕД канал...

Погледај Још

1м / 5м 30/60/100 / 144ледс / м ВС2812Б ЛЕД трака светло бела / црна ПЦБ ИП30 / ИП65 / ИП67 Водоотпорна ДЦ5В

-17%
Погледај Још

Рири је освојио РГБ ЛЕД траку водоотпоран СМД5050 2835 60Лед 5м 10М ЛЕД трака диода Контролер ДЦ 12В Напаја...

-34%
Погледај Још

Адресабилна 1м / 5м 30/60 / 144ЛЕДс / м ДЦ5В ВС2813 РГБ ЛЕД пикселска трака, НОН-водоотпорна ИП30 / Водоотп...

-30%
Погледај Још

1М 2М 3М 4М 5М ЛЕД Лигхт Лигхт ДЦ12В 5050 ИП65 Водонепропусна водена трака за раст биљака за акваријум Грее...

-10%
Погледај Још

ЛЕД трака, 1 метар ЕЛ трака, ЕЛ трака (7 боја доступно) + 3В Целл Бок Инвертер

Погледај Још

5м 5050 300 СМД ИП65 Водоотпорна ЛЕД трака, 12В флексибилна 60лед / м ЛЕД трака, бела / топла бела / плава ...

-16%
Погледај Још

220В РГБ ЛЕД трака 5050 водоотпорна ИП67 уже свјетла Вањска 1м 2м 3м 5м 10м 15м 20м плава топло бијела + ут...

-4%
Погледај Још

2м / 3м / 5М Флексибилна неонска светлост ЕЛ жичана цеви кабловска трака ЛЕД неонска светла обућа одећа аут...

-27%
Погледај Још

П10 Екстерни модуларни дисплеј са црвеном бојом

Погледај Још

ДЦ24В водоотпорна ЛЕД трака 5050 фиекибле лигхт 60Лед / м, 5м / лот, бела, топла бела, црвена, зелена, плав...

-20%
Погледај Још

СМД5050 Хигх Бригхтнесс Инфрацрвени 850нм 940нм Флексибилни ЛЕД траке 60 ЛЕД по метру ЛЕД трака са црном по...

-8%
Погледај Још

5М 5050 2835 300Лед Водоотпорна РГБ ЛЕД трака Флексибилна столна свјетиљка ДЦ 12В Расвјета за дом

-17%
Погледај Још

Висока јачина 1М 2М 3М 4М 5М ЛЕД трака 2835 240 ЛЕДс / м ДЦ12В Флексибилно ЛЕД светло топло бело / бело

-10%
Погледај Још

5м 3528 СМД ЛЕД трака 600 ЛЕД, 12В 120 лед / м ИП65 Водоотпорна флексибилна ЛЕД светлосна трака, бела / топ...

-36%
Погледај Још

Висока осветљеност 50-60лм / ЛЕД ДЦ 12В ЛЕД трака 5730 Светло топло бела, хладно бела и бела 5м / ролна / 2...

-8%
Погледај Још

ЛЕД лампа за ручно скенирање 30 / 50цм Мотион Свееп Сенсинг Лигхт ноћна лампа са Дц цоннецтом за кабинетно ...

-8%
Погледај Још

АЦ85-265В 110В 220В то ДЦ5В 12В 24В 48В 1А 2А 3А 4А 5А 6А 8А 10А 15А 20А 30А 40А

-5%
Погледај Још

1м / 5м ВС2812Б Смарт ЛЕД пиксел трака, Блацк / Вхите ПЦБ, 30/60/144 лед / м ВС2812 ИЦ; ВС2812Б / М 30/60/1...

-97%
Погледај Још

10 ~ 1000ком СК6812 ВВА (бела + топло бела + амбер) 5050 СМД (слично ВС2812Б) Индивидуално адресабилни диги...

-30%
Погледај Још

Романтиц Пинк ЛЕД Стрип лигхт ИП65 Водоотпорно 3528 СМД 60ЛЕД / М 5М флексибилно ЛЕД уже барско свјетло ДЦ1...

-20%
Погледај Још

5м 300 ЛЕД СМД5050 Водонепропусна 12В флексибилна светла 60 лед / м, 6 боја ЛЕД трака бела / топло бела / п...

-57%
Погледај Још

Супер светло пригушено светло ЦОБ Плафонска светиљка 5в 10в 20в уградна светла Топло хладно бело унутрашње ...

-40%
Погледај Још

1 сет СМД 5050 5М Драв Маркуее-ЛЕД Баннер РГБ дигитална трака ИП67 Водоотпорна бљескалица + даљински + 5А с...

-30%
Погледај Још

5В ВС2812б лед стрип вс2812 30 60 144 лед / м адресабле ргб лед стрип лике витх ск6812 пикел стрип

-32%
Погледај Још

10 ~ 1000ком СК6812 бела / топло бела / природна бела индивидуално адресабилна дигитална ЛЕД 5050 СМД (слич...

-30%
Погледај Још